Царьов розповів про два варіанти вибору для Зеленського

Якщо майбутньому президентові України Володимирові Зеленському доведеться домовитися з олігархами, він буде змушений формувати разом з ними коаліцію в уряді. Якщо це станеться, Зеленський повторитю долю Порошенко.

Така заява пролунала від колишнього українського депутата Олега Царьова. За його словами, якщо так станеться, в країні почнеться системна корупція, реформування зупиняться, а у Зеленського впаде рейтинг і його буде чекати ганебна відставка. Другий варіант – Зеленський буде співпрацювати з Європою і з США, може оголосити війну олігархам, проведе дострокові вибори у Верховну Раду і стане президентом, якого ніщо не пов’язаний з олігархами.

«Обзаводитися іноземними радниками, проводити реформи, боротися  з корупцією і робить ставку на прихід іноземних корпорацій на Україну. Продає іноземцям залишки не проданого досі. Українську землю, порти, залізницю, атомні станції», – розповів політик. Крім того, Він додав, що Зеленський може повторити президентство Порошенка з олігархами і корупцією, і тоді Україна втратить суверенітет.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh