Авторські статті

Царьов розповів про два варіанти вибору для Зеленського

Якщо майбутньому президентові України Володимирові Зеленському доведеться домовитися з олігархами, він буде змушений формувати разом з ними коаліцію в уряді. Якщо це станеться, Зеленський повторитю долю Порошенко.

Така заява пролунала від колишнього українського депутата Олега Царьова. За його словами, якщо так станеться, в країні почнеться системна корупція, реформування зупиняться, а у Зеленського впаде рейтинг і його буде чекати ганебна відставка. Другий варіант – Зеленський буде співпрацювати з Європою і з США, може оголосити війну олігархам, проведе дострокові вибори у Верховну Раду і стане президентом, якого ніщо не пов’язаний з олігархами.

«Обзаводитися іноземними радниками, проводити реформи, боротися  з корупцією і робить ставку на прихід іноземних корпорацій на Україну. Продає іноземцям залишки не проданого досі. Українську землю, порти, залізницю, атомні станції», – розповів політик. Крім того, Він додав, що Зеленський може повторити президентство Порошенка з олігархами і корупцією, і тоді Україна втратить суверенітет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України