Авторські статтіТехно

Viber створив чат для одного мільярда користувачів одночасно

Додаток для обміну миттєвими повідомленнями реалізувало наймасовіший груповий чат, доступних для будь-якого користувача месенджера. Кожен новий учасник бесіди зможе ознайомитися з усією історією чату.

Розробники месенджера повідомили: Viber створив чат для 1 млрд користувачів одночасно. Можливість приєднати до своєї власної онлайн-бесіди найбільша кількість людей з’явилася у кожного користувача програми. Для цього необхідно в списку чатів натиснути на кнопку «додати новий», вибрати опцію «нове співтовариство», і запросити в нього кілька своїх контактів – вони стануть адміністраторами спільноти (будуть виконувати функції модераторів, зможуть сортувати повідомлення і закріплювати найбільш важливі). Далі пропонується написати короткий опис чату, щоб користувачі знали, що їх чекає в цій розмові – готово.

Приєднатися до такого чату можна буде за посиланням. Варто зазначити, що кожен новий користувач зможе ознайомитися з усією історією листування. Viber гарантує безпеку і конфіденційність користувачів, і захистить номери учасників від усіх членів групи, з якими користувачі не знайомі.

Створення онлайн-спільнот дозволяє працювати з необмеженою кількістю учасників, насолоджуватися найбільшою кількістю елементів управління адміністратора, і грати з новими функціями розмови. Нововведення вже доступний на iOS і Android пристроях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.