Viber створив чат для одного мільярда користувачів одночасно

Додаток для обміну миттєвими повідомленнями реалізувало наймасовіший груповий чат, доступних для будь-якого користувача месенджера. Кожен новий учасник бесіди зможе ознайомитися з усією історією чату.

Розробники месенджера повідомили: Viber створив чат для 1 млрд користувачів одночасно. Можливість приєднати до своєї власної онлайн-бесіди найбільша кількість людей з’явилася у кожного користувача програми. Для цього необхідно в списку чатів натиснути на кнопку «додати новий», вибрати опцію «нове співтовариство», і запросити в нього кілька своїх контактів – вони стануть адміністраторами спільноти (будуть виконувати функції модераторів, зможуть сортувати повідомлення і закріплювати найбільш важливі). Далі пропонується написати короткий опис чату, щоб користувачі знали, що їх чекає в цій розмові – готово.

Приєднатися до такого чату можна буде за посиланням. Варто зазначити, що кожен новий користувач зможе ознайомитися з усією історією листування. Viber гарантує безпеку і конфіденційність користувачів, і захистить номери учасників від усіх членів групи, з якими користувачі не знайомі.

Створення онлайн-спільнот дозволяє працювати з необмеженою кількістю учасників, насолоджуватися найбільшою кількістю елементів управління адміністратора, і грати з новими функціями розмови. Нововведення вже доступний на iOS і Android пристроях.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh