Життя

Ви на правильному шляху, якщо зазнаєте невдачі

Важливо розуміти, що помилки — це нормально і корисно.

Ніхто не скаже, скільки невдач і відмов було пройдено на шляху до успішного бізнесу. Через цього велику кількість вдалих бізнес-ідей так і залишаються ідеями — ми не готові помилятися. Але невдачі — це корисно.

Кожному, хто хоче домогтися успіху, варто бути готовими до помилок і невдач, адже це ваш досвід і ваш складний шлях.

Коли ви вирішили, що пора створювати свою справу, будьте готові до того, що вам запропонують знайти реальну роботу і мало хто буде вірити в вас. А під час розвитку бізнесу, доведеться повністю змінити стратегію, ідею і багато інших важливих речей. Змінити кілька разів. І це нормально, це називається процес.

Коли ви пройдете цей процес, ваш мозок почне задавати питання: «А це досить добре?» і «А чи правильно я все роблю?». Ви будете критично оцінювати ситуацію і дивитися на все з точки зору набутого досвіду.

А всі переживання і сумніви є доказом того, що ви на правильному шляху.

Але що буде далі?

Тут мова йде про другий частини довгого подорожі, про яку вам ніхто не скаже: тут ви вирішуєте і робите вибір.

А вибір повинен бути наступним: навіть за умови всіх необхідних для життя грошів, години і ідеальних стосунків, ви все одно будете цим займатися, створювати.

І тільки тоді ви зрозумієте — вам не потрібно чиєсь схвалення. Ви робите це тільки тому, що ви можете це робити!

Мова йде про ті, як ви створюєте свою реальність і домагаєтеся! Вишенька на торті — це робота вашого мислення, яка нагадує вам, що ви можете зробити цю важливу роботу і дозволити їй бути простою та цікавою.

Вітаю! Ви всі робите правильно! Продовжуйте обговорювати проблеми і знайте, що якщо ви зазнаєте невдачі більше, ніж ви процвітаєте, якщо вам здається, що ці сходи сьогодні б’ють вашу дупу, тоді ви, швидше за все, на правильному шляху!

Автор — Bryan Schachtele

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України