Авторські статті

Ветеран АТО: заява Арахамії – це не тільки плювок в обличчя тим, хто їм повірив. Це ще і явка з повинною

Як інформує наш сайт, глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що його політсилі вигідніше програти місцеві вибори, адже тоді можна уникнути тотальної критики з боку народу, який вже буде критикувати місцевих політиків після опалювального сезону.

Отже, партії будуть втрачати рейтинг і довіру народу.

Коментуючи інформацію, блогер, ветеран АТО, бізнесмен Валерій Прозапас зазначив у себе в Facebook, насправді в словах Арахамії про вигоду партії «слуг» від програшу виборів з метою уникнення відповідальності – вся їх безпринципна і збочена ідеологія. Вони відразу не йшли будувати і створювати, а під ширмою «нових облич» захоплювати активи, відбивати витрати своїх господарів, сідати на потоки і загрібати влада будь-якими методами. І робили вони це продумано, свідомо вводячи в оману мільйони своїх виборців, яких тепер кидають в обійми інших шахраїв і купи ФСБшних партій-обманок. Звідси розграбований бюджет, безробіття, дерибан, падіння економіки, скасування субсидій, зупинка реформ і деградація цілих галузей, а натомість збільшення витрат на силовиків, ширка з регіоналами, договорняки з РФ і такі жалюгідні спроби уникнути відповідальності.

«Слузі народу» вигідніше програти місцеві вибори »- це не тільки плювок в обличчя тим, хто їм повірив, а й небачений цинізм відмови від своїх обіцянок. Це ще і явка з повинною, товариш Давид », – написав Валерій Прозапас.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України