Авторські статті

Ветеран АТО: у влади немає грошей для виплати зарплати лікарям, але дружба з Коломойським все одно важливіша

Відомий український блогер, бізнесмен, ветеран АТО Валерій Прозапас у своєму блозі розповідає, що днями він підвозив додому медсестру, тому що громадський транспорт чи ходити, навіть для цієї категорії технократам розуму не вистачає організувати поїздку додому після нічної зміни. Знову доводиться підставляти плечі волонтерам і громадським діячам, як у 2014-м.

Валерій Прозапас пише, медсестра розповіла йому, що їм виплатили аванс із затримкою, і попередили, щоб швидко не витрачали, тому що, коли буде зарплата – незрозуміло». Фактично медиків поставили перед фактом, що наближається тій період, коли навіть у держсекторі доведеться чекати зарплати місяцями. Блогер зазначає, відповідь на питання: чому так відбувається, дуже просто. Тому що, наприклад, державна «Укрнафта» відмовляється від стягнення боргу з компаній Ігоря Коломойського на суму 7,6 мільярда грн., і відкладає платежі на шість років.

«А там дивись дефолт – і 7,6 мільярда гривень буде становити менше половини автопарку Дубинського», – написав Валерій Прозапас. Він додає, і тепер всім прихильникам Володимира Зеленського всього одне питання на засипку: яку систему насправді «поламав» їх президент менше, ніж за рік?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України