Авторські статті

Іванов: «Свинарчук» – це не прізвище, а посада. Зараз цю посаду обіймає Андрій Єрмак

Відомий український блогер, телеведучий Сергій Іванов у своєму блозі пише, в контексті президентської річниці, точніше річниці Володимира Зеленського на президентському посту важливо зауважити наступне: читати з листочка на стадіоні ті, що написали високооплачувані політтехнологи, було набагато простіше, ніж робити щось реальне за його межами.

Сергій Іванов зазначає, процес деградації влади значно прискорився і для перетворення в перекручену копію попередників тепер достатня одного року. За словами телеведучого, також, аналізуючи все те, що відбувається в країні, сам собою прийшов висновок – новорічні обіцянки іноді краще не виконувати, на відміну від інавгураційних.

Іванов підкреслює, також, завдяки владі «нових облич» стало очевидно, що «Свинарчук» – це не прізвище, а посада. Зараз цю посаду обіймає Андрій Єрмак, чисто номінально числився головою Офісу президента України. Можна вносити в номенклатуру. І, знову-таки, Володимир Зеленський та його команда за цей рік попрацювали на славу – процес самодискредитації усіх без винятку державних інститутів завершено, легітимність влади тепер дуже умовна. Війна всіх проти всіх – по-іншому не назвеш.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України