Іванов: «Свинарчук» – це не прізвище, а посада. Зараз цю посаду обіймає Андрій Єрмак

Відомий український блогер, телеведучий Сергій Іванов у своєму блозі пише, в контексті президентської річниці, точніше річниці Володимира Зеленського на президентському посту важливо зауважити наступне: читати з листочка на стадіоні ті, що написали високооплачувані політтехнологи, було набагато простіше, ніж робити щось реальне за його межами.

Сергій Іванов зазначає, процес деградації влади значно прискорився і для перетворення в перекручену копію попередників тепер достатня одного року. За словами телеведучого, також, аналізуючи все те, що відбувається в країні, сам собою прийшов висновок – новорічні обіцянки іноді краще не виконувати, на відміну від інавгураційних.

Іванов підкреслює, також, завдяки владі «нових облич» стало очевидно, що «Свинарчук» – це не прізвище, а посада. Зараз цю посаду обіймає Андрій Єрмак, чисто номінально числився головою Офісу президента України. Можна вносити в номенклатуру. І, знову-таки, Володимир Зеленський та його команда за цей рік попрацювали на славу – процес самодискредитації усіх без винятку державних інститутів завершено, легітимність влади тепер дуже умовна. Війна всіх проти всіх – по-іншому не назвеш.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh