Авторські статті

Ветеран АТО: Порошенко також несподівано прилетів в Україну, як і полетів раптово

Популярний блогер і ветеран АТО Олексій Петров у своєму блозі пише про те, що деякий час назад, Петро Порошенко в черговий раз назавжди втік з України. За повідомленнями телеграм каналу «Чорний лицар», п’ятий президент України збирався відлетіти на двох літаках одночасно. Вони постійно стояли з увімкненими двигунами в Жулянах, причому три місяці.

За словами блогера, екіпажі нікуди не йшли, жили в літаках. Навіть Новий рік зустрічали. Ялинку нарядили в салоні. Випивали, танцювали в кріслах салону бізнес-класу і смажили шашлики прямо на крилах авіалайнерів. Але раптово Порошенко вилетів з Борисполя. Адже там вже рік таємно стояли з увімкненими двигунами три літаки. Немає, напевно, чотири. Один запасний. Два Боїнги і два Айрбас. Щоб ніхто не здогадався. Не треба питати, як екіпажі прожили рік в ізоляції? Це невідомо.

Петров зазначає, коли вже всі ці телеграм-канали роздзвонили мега новина, Порошенко повернувся. Також несподівано, як і втік назавжди. Це вже третій раз або навіть п’ятий. Я заплутався. Є припущення, що Порошенко скоро знову назавжди полетить на п’яти літаках відразу і не з порожніми руками, з тридцятьма тоннами грошів, які зніме в банкоматі аеропорту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України