Авторські статті

Ветеран АТО: наші слуги народу ще як мінімум на рік фактично узаконили «чорний» ринок землі

Вчора Верховна Рада України пробила чергове дно – продовжено мораторій на продаж землі сільськогосподарського значення. Таким чином наші слуги народу ще як мінімум на рік фактично узаконили «чорний» ринок землі. І все стає на свої місця, все зрозуміло – чорний ринок приносити чорні гроші в кишені чорних костюмів, а це ж дуже і дуже прибутково. Вісь тільки скарбниця отримує одну велику дірку.Пе у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Олексій Петров.

Він зазначає, що, спостерігаючи за тим, що відбувається під куполом парламенту, стає дуже сумно. Безумовно не можна всіх депутатів стригти під одну гребінку, і якась їх частина, це достойні люди, яким болить за Україну, а решта просто цирк. Бійки, димові шашки у сесійній залі куди привели дітей подивитися, як депутати працюють, махровий популізм і брехня, олімпійське кнопкодавство, тотальні прогули засідань, тикання «факів» журналістам, читай громадянам України, біганина з мішком гранат під пахвою. Така сьогодні у нас українців еліта. Кращі з кращих.

Олексій Петров пише, що хтось з аналітиків назве імена і прізвища найбільш неефективних депутатів, прямих симпатиків Кремля, лідерів за кількістю прогулів, тих, хто не голосував за прийняття законів, які сприяють посиленню безпеки і обороноздатності країни. Зібрати до однієї великої купи фотографії тих депутатів, кого вже точно не повинно бути серед персоналій наступного скликання Верховної Ради України. Ветеран АТО вважає, що, як мінімум, половина нинішнього складу депутатського корпусу, непотрібний баласт для України, але з пільгами і недоторканністю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України