Авторські статті

Комуністична партія України досі в українському парламенті, – блогер про голосування у ВРУ щодо ринку землі

На прикладі голосування про продовження мораторію на землю можна з усією впевненістю стверджувати, що будь-який проект, особливо такий, який стосується мільйонів людей, інтересів найбільших компаній і долі країни, не можна реалізовувати в стані шизофренії. Про це у своєму блозі пише український блогер Юрій Богданов.

За його словами, в українському парламенті немає жодної партії чи фракції, яка послідовно підтримує курс на економічні реформи. Створення ринку землі – це взагалі базис будь-яких економічних реформ. Питання, яке треба було закрити ще 20 років тому, але Верховна Рада не здатна на це досі. У нас в парламенті 8 груп депутатів. 4 – яро проти будь-яких економічних реформ, тому що проти фундаменту і бази – «Батьківщина», «Оппоблок», РПЛ і «Відродження», а у 4, як очевидно, роздвоєння особистості.

Богданов пише, поки в Раді не буде, як мінімум, однієї партії, яка буде послідовно і в повному складі підтримувати послідовні ринкові економічні реформи, не варто очікувати прориву. Хто б не був президентом чи прем’єром. Нікому системно відстоювати в Раді здоровий глузд. Блогер зазначає, сьогодні із сумом треба констатувати одне: головна проблема економічних реформ в Україні в тому, що найбільша партія в українському парламенті – Комуністична партія України – в ній 231 депутат.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України