Комуністична партія України досі в українському парламенті, – блогер про голосування у ВРУ щодо ринку землі

На прикладі голосування про продовження мораторію на землю можна з усією впевненістю стверджувати, що будь-який проект, особливо такий, який стосується мільйонів людей, інтересів найбільших компаній і долі країни, не можна реалізовувати в стані шизофренії. Про це у своєму блозі пише український блогер Юрій Богданов.

За його словами, в українському парламенті немає жодної партії чи фракції, яка послідовно підтримує курс на економічні реформи. Створення ринку землі – це взагалі базис будь-яких економічних реформ. Питання, яке треба було закрити ще 20 років тому, але Верховна Рада не здатна на це досі. У нас в парламенті 8 груп депутатів. 4 – яро проти будь-яких економічних реформ, тому що проти фундаменту і бази – «Батьківщина», «Оппоблок», РПЛ і «Відродження», а у 4, як очевидно, роздвоєння особистості.

Богданов пише, поки в Раді не буде, як мінімум, однієї партії, яка буде послідовно і в повному складі підтримувати послідовні ринкові економічні реформи, не варто очікувати прориву. Хто б не був президентом чи прем’єром. Нікому системно відстоювати в Раді здоровий глузд. Блогер зазначає, сьогодні із сумом треба констатувати одне: головна проблема економічних реформ в Україні в тому, що найбільша партія в українському парламенті – Комуністична партія України – в ній 231 депутат.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh