Авторські статтіСпорт

Хачеріді на стадіоні московського “Спартак” відповів невдоволеним фанам після поразки їх команди

Мелітопольський хлопець Євген Хачеріді, екс-захисник київського «Динамо», а нині гравець грецької «ПАОК», одним рухом руки «насовал повні ніздрі братської нечисті». Після того, як їх московський «Спартак», притиснений корисними санкціями, іде в раунді плей-офф, фани московської команди стали нецензурно висловлюватися з трибун у бік гравців «ПАОК». Про це у своєму блозі пише український ветеран АТО, блогер Олексій Петров.

Він зазначає, що український легіонер першим зрозумів, про що кричали росіяни, нахилився і спустив гетри, а там щитки і не просто амуніція спортивна, а «жовто-блакитні» та ще й у столиці Росії на центральному стадіоні. За таке в Росії можна отримати традиційні «десять років без права листування». Депутати Держдуми напружили мозок і постановили вимагати значити від УЄФА і заодно від ФІФА покарання для команди «ПАОК» і особисто для гравця Хачеріді.

Олексій Петров пише, що він б ще радив «імперцям» штрафувати кожен рік пшеничні поля в Краснодарському краю і тамтешнє блакитне небо, коли вони зіллються в заборонно-кольоровому екстазі. Терміново зібрати засідання Держдуми і написати маніфест відповідний, поки жнива не почалася.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України