Новини

Ветеран АТО: мабуть, деякі наші «недорогеньки» отримують гранти в рублях

Журналісти програми «Схеми» розповіли сенсацію про таємні зустрічі кума Путіна Медведчука з президентом Порошенко, як в адміністрації президента, так і у нього вдома. Коментуючи інформацію, український блогер, ветеран АТО Валерій Прозапас зазначив, що ми послухали «сенсацію» від українських «недорогеньких», а тепер саме час почути правду.

За словами блогера, РФ тримає в заручниках українських громадян. Кум Путіна Медведчук є офіційним спецпредставником СБУ в переговорах по звільненню заручників. Президент Порошенко називає звільнення заручників одним з пріоритетів своєї роботи і відповідно має контакти і з Путіним, і з Медведчуком. Видавати цю виснажливу рутинну роботу за «сенсаційні зв’язку» – це свідома провокація, покликана сіяти недовіру до держави.

Валерій Прозапас підкреслює, що це вже не перша підлість від пулу деяких так званих «журналістів», які, складається враження, отримують гранти в рублях. Ветеран АТО впевнений, що суспільство повинно виробити імунітет до таких інформаційних атак, тому що пропаганда діє тільки на «дітей розумом», можна помилуватися на таких «Новоросії».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України