Авторські статті

Ветеран АТО: коли вже Зеленський включитися? Ціни на нафту впали нижче 15 доларів за барель, а ціни на бензин як були високі, так і залишилися

Відомий український блогер, волонтер, ветеран АТО Мирослав Гай у своєму блозі пише про те, що ціни на нафту впали нижче 15 доларів за барель, а ціни на бензин, як були високі, так і залишилися. Важливо відзначити, що все це в кризу. Пора вже президенту Зеленському робити хоча б щось. Пора давно вже виконувати функції президента. Будучи кандидатом в президенти, Зеленський критикував Порошенко за ціни в магазинах, курс долара і проблеми в економіці.

Мирослав Гай зазначає, тільки у Порошенка тоді не було монобільшості в Раді, не було повністю свого Кабміну і при цьому економіка зростала, промисловість зросла на 9%, ВВП 4%. Прийшов Зеленський та його команда, і менше, ніж за півроку економіка почала стагнацію, а зараз падає промисловість і ВВП, в бюджеті діра зросла до 300 мільярдів гривень і це ще не межа. При тому, що економіка почала затяжне падіння, коли коронавіруса ще і на горизонті не було.

За словами ветерана АТО, економіка падає, ціни на нафту падають і тільки ціни на бензин стабільні, як ніколи. Бурштин відмивають, контрабанда триває, війна і обстріли тривають, з бюджету зникли гроші, і влада навіть не «бариги», а просто шахраї і злодії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України