Авторські статті

Береза: питань до Зеленського з кожним днем все більше і більше, а відповідей немає

Відомий український блогер і нардеп 8-го скликання Верховної Ради Борислав Береза у своєму блозі зазначає, останнім часом у нього накопичилось дуже багато питань до влади, на які ця сама влада не хоче давати відповіді.

Береза зазначає, серед найбільш гострих питань, які не старіють: так, хто все ж сплатив політ Єрмака в Оман і повернення Зеленського з Оману? Чому досі не проведено незалежний аудит НАБУ, хоча це норма закону? Чому ця норма ігнорується гарантом Конституції і його «слугами народу»? Чому комітет ВР з протидії корупції, в якому зараз працює ґвалтівник Іванісов, не розробляє методологію аудиту НАБУ? Чому ВР з монобільшістю, Кабмін з Шмигалем і Зеленський з Єрмаком досі не можуть озвучити стратегію розвитку держави, а також повернення Криму та Донбасу? Зеленському не соромно за Іванісова і Яременка, за Крейденко і Брагара, за Богуцьку та Полякова, за братів Єрмаков і Арахамію?

Нардеп наголошує, найцікавіше, що питань з кожним днем все більше і більше, а відповідей немає. Можна запитати про всі обіцянки, брехня, бездіяльність, договорняки з Кремлем і чиновниками Януковича. Можна запитати і про ті, як Зеленському працюється з олігархами, але Зеленський та ВП мовчать, як партизани на допиті в гестапо. І кожного разу, після чергового смішного непорозуміння, некомпетентність президента і його оточення видно ще більше, але відповіді так і не озвучуються. Отже, питання не зникнуть і Зеленському на них доведеться відповісти, рано чи пізно, але доведеться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України