Авторські статті

Весняне тепло, але із сюрпризами: чим здивує погода в Україні на початку квітня

Квітень українцям принесе погодні сюрпризи. Синоптики озвучили новий прогноз. Про що попереджають українців?

Цього року погода у квітні обіцяє бути похмурою та часом мокрою, хоча на опади другий місяць весни не буде багатим. Наприкінці квітня в Україні настане серйозне похолодання. Синоптики розповіли, яка погода чекає на українців на початку квітня.

За даними сайту Gismeteo, переважно місто України у перший тиждень квітня буде теплим. Температура повітря може досягати +16…+18 градусів у денний час, а вночі стовпчики термометрів будуть падати до +7…+10 градусів.

У деякі міста початок квітня принесе дощову чи похмуру погоду. Однак у ці дні все ж таки буде по-весняному тепло.

У Києві перший тиждень місяця буде сонячним, але з перервою на один дощовий день. Температура повітря складатиме від +15 до +18 градусів.

У Дніпрі на початку другого місяця весни буде ще тепліше – до +19 градусів. Але у перший день квітня очікується дощ.

У Чернігові в перший тиждень квітня слід очікувати кілька дощових днів, а потім погода мінятиметься на похмуру. При цьому температура повітря підніматиметься до +16 і +18 градусів.

У Херсоні ситуація буде схожою. Квітень розпочнеться з дощової погоди, але потім весь тиждень буде теплим та сонячним. Синоптики прогнозують до +19 градусів.

У Запоріжжі перший день квітня буде дощовим. Проте потім протягом усього тижня городян радуватиме сонячну погоду. Стовпчики термометрів підніматимуться від +16 до +19 градусів.

У Львові у цей період буде трохи холодніше, ніж у вказаних містах. При цьому перший тиждень квітня практично весь буде дощовим. Температура повітря максимально підніматиметься до +16 градусів.

В Ужгороді перший тиждень квітня з дощами, які в деякі дні змінюватимуться сонячною погодою. А температура повітря триматиметься на рівні +13…+16 градусів.

В Одесі погода потішить городян у перший день квітня. Опадів у перший тиждень місяця не очікується, а температура підніматиметься від +16 до +19 градусів.

У Харкові, за винятком першого дня квітня, погода обіцяє бути сонячною та досить теплою. Синоптики передають, що стовпчики термометрів підніматимуться до +17…19 градусів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України