Життя

Весілля з цими знаками Зодіаку найчастіше закінчується розлученням

Які це знаки?

Буває так, що люди одружуються лише для того, щоб навчити чомусь один одного. І як наслідок, шлюб швидше за все розпадається, бо відчуттів не виникає. Але також сумісність знаків зодіаку відіграє досить важливу в цьому роль. Дізнайтеся, які знаки не зможуть жити в постійній залежності або ув’язненні.

 

Ваги, звичайно можуть початися гнівні коментарі, з їх приводу. І справді, це досить добрі люди, які з радістю прийдуть вам на допомогу. І вони цінують в сім’ї гармонію, красу і спокій. Але коли вони несуть цю ідилію і щастя іншим людям, зовсім забувають про себе. Терези, як правило, починають дуже сильно нервувати з-за того, що їм доводитися весь час робити щось не для себе, а для кого-то. Це не найкраща тактика у шлюбі, отже, починаються численні сварки і шлюб розпадається.

Їм було б комфортно в союзі з Овнами, ну і з Тільцями. Але в обох випадках доведеться домагатися відмінного взаєморозуміння, тому що без цього нічого не чекайте. Ну ще підійдуть Близнюки, які не проти весь час розвиватися і примножувати свої розумові здібності.

 

Леви, цьому знаку досить важко отримати любовні насичення, їм все мало. Їм потрібна похвала і вічні преклоніння. Як тільки ви перестаєте приділяти Левам увагу і любов. Вони тут же бажають спалити всі мости, стають зовсім ледачими і впертими, чого у відносинах категорично робити не можна.

Ще проблема в тому, що вони навряд чи коли-небудь поставляти свого партнера на перше місце, вони швидше починають аналізувати всі за і проти цих відносин, після чого вирішують розлучитися чи ні. Відмінно для Львів підійдуть Близнюки і Стрілець. Тому як вони схильні мінятися, це допоможе Левам проходити зміни у відносинах. Тобто увага до них пропадати не буде, вони будуть почувати себе досить комфортно.

 

Овни, досить розумні і винахідливі знаки зодіаку, завжди енергійні та сміливі. Але їх мінуси в тому, що вони імпульсивні, егоїстичні і нетерплячі. Вони намагаються у всьому бути кращими і зайняти найкращі місця п’єдесталу. Така гонка може погано вплинути на партнера.

Якщо партнер не хоче грати у відносини з іншим номером, тоді починаються сварки і конфлікти. І шлюб перетворюється на справжні гонки з криками і скандалами. Найкращий варіант для Овна Стрілець. Улюбленого ними обома комфорту і свободи буде предостатньо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України