Життя

Весілля з цими знаками Зодіаку найчастіше закінчується розлученням

Які це знаки?

Буває так, що люди одружуються лише для того, щоб навчити чомусь один одного. І як наслідок, шлюб швидше за все розпадається, бо відчуттів не виникає. Але також сумісність знаків зодіаку відіграє досить важливу в цьому роль. Дізнайтеся, які знаки не зможуть жити в постійній залежності або ув’язненні.

 

Ваги, звичайно можуть початися гнівні коментарі, з їх приводу. І справді, це досить добрі люди, які з радістю прийдуть вам на допомогу. І вони цінують в сім’ї гармонію, красу і спокій. Але коли вони несуть цю ідилію і щастя іншим людям, зовсім забувають про себе. Терези, як правило, починають дуже сильно нервувати з-за того, що їм доводитися весь час робити щось не для себе, а для кого-то. Це не найкраща тактика у шлюбі, отже, починаються численні сварки і шлюб розпадається.

Їм було б комфортно в союзі з Овнами, ну і з Тільцями. Але в обох випадках доведеться домагатися відмінного взаєморозуміння, тому що без цього нічого не чекайте. Ну ще підійдуть Близнюки, які не проти весь час розвиватися і примножувати свої розумові здібності.

 

Леви, цьому знаку досить важко отримати любовні насичення, їм все мало. Їм потрібна похвала і вічні преклоніння. Як тільки ви перестаєте приділяти Левам увагу і любов. Вони тут же бажають спалити всі мости, стають зовсім ледачими і впертими, чого у відносинах категорично робити не можна.

Ще проблема в тому, що вони навряд чи коли-небудь поставляти свого партнера на перше місце, вони швидше починають аналізувати всі за і проти цих відносин, після чого вирішують розлучитися чи ні. Відмінно для Львів підійдуть Близнюки і Стрілець. Тому як вони схильні мінятися, це допоможе Левам проходити зміни у відносинах. Тобто увага до них пропадати не буде, вони будуть почувати себе досить комфортно.

 

Овни, досить розумні і винахідливі знаки зодіаку, завжди енергійні та сміливі. Але їх мінуси в тому, що вони імпульсивні, егоїстичні і нетерплячі. Вони намагаються у всьому бути кращими і зайняти найкращі місця п’єдесталу. Така гонка може погано вплинути на партнера.

Якщо партнер не хоче грати у відносини з іншим номером, тоді починаються сварки і конфлікти. І шлюб перетворюється на справжні гонки з криками і скандалами. Найкращий варіант для Овна Стрілець. Улюбленого ними обома комфорту і свободи буде предостатньо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh