Верховну Раду окупували “тітушки” і “беркутівці”

Приміщення комітетів Верховної Ради України, що на Садовій, окупували бійці спецпідрозділу “Беркут” та особи характерної зовнішности – “тітушки”.

Про це повідомив 14 грудня 2013 року народний депутат України від ВО “Свобода” Олег Панькевич.

“Сьогодні у Верховній Раді я застав, окрім працівників державної служби охорони, представників спецпідрозділів при повному екіпіруванні. У коридорах комітетів було багато сторонніх людей, зокрема й сумнозвісні “тітушки” в спортивних штанях і кросівках. На моє запитання, що тут діється, офіцер служби охорони відповів, що ці люди перебувають в приміщенні за вказівкою керівника апарату Верховної Ради Зайчука. Я попросив показати письмовий документ про це, він відповів, що вказівка була усною”, – Олег Панькевич.

Найцікавіше, виявилося, що їдальня працює у вихідний. “Я застав накриті столи, готові для прийняття великої кількости людей. При цьому працівник їдальні повідомив, що сьогодні їдальня не обслуговує працівників секретаріату ради й депутатів, і касові апарати не працюють”, – зазначив парламентар.

Він наголосив, що на вихідні в комітетах ВР діє особливий режим – навіть працівники апарату можуть потрапити в приміщення тільки за письмовим розпорядженням керівництва. Однак, для “тітушків” і “беркутівців зробили виняток.

“Тобто приміщення найвищого законодавчого органу незаконно використовують як базу для учасників антиМайдану, для провокаторів, більше того – на їхнє утримання витрачають б’юджетні кошти. Вважаю, що за ці зловживання відповідальний, зокрема голова Верховної Ради Володимир Рибак”, – заявив Олег Панькевич.

Народний депутат не виключає, що таку ж “команду” використають для провокацій на довиборах до парламенту в п’ятьох округах, зокрема в 223 окрузі Києва.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh