ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО РЕІНТЕГРАЦІЇ ДОНБАСУ

Верховна Рада прийняла за основу один з президентських законопроектів з деокупації і регинтеграции захопленої частини Донбасу. За законопроект про особливості державної політики та забезпечення госсуверенитета на тимчасово окупованих теріторіях в Донецькій і Луганській областях №7163 без пункту 1 статті 7, у якій згадуються мінські угоди, проголосували 235 депутатів.

Проектом передбачено, що Рада схвалює рішення президента про використання ЗСУ, інших військових формувань для стримування та відсічі російської агресії в Донецькій і Луганській областях. А також для забезпечення державного суверенітету на тимчасово окупованих теріторіях регіону.

Межі тимчасово окупованих територій визначає Міноборони за поданням Генштабу. Тимчасова окупація є нелегітимною і не надає РФ жодних територіальних прав. За державою Україна, місцевими органами влади, мешканцями Донбасу і підприємствами зберігаються права на майно і землю придбані за законами України.

Мета державної політики щодо забезпечення суверенітету в ОРДЛО – їх звільнення, відновлення конституційного ладу, захист прав і свобод громадян, постраждалих від російської агресії.

Для стримування та відсічі російської збройної агресії в Донбасі залучаються ЗСУ, СБУ, МВС, Нацполиция, інші формування. Підставою для стримування та відсічі збройній агресії РФ є стаття 51 Статуту ООН і законодавство України. Керує ВСУ, іншими формуваннями, що забезпечують стримування і відсіч російської збройної агресії Об’єднання єднаний оперативний штаб ЗСУ.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh