Життя

Батьківська субота 7 жовтня, що необхідно зробити в цей день

Цей день був обраний батьківського суботою, тому що Богородиця невпинно молитися за всіх нині живих і за всіх померлих людей.

В православ’ї особлива увага приділяється батьківським субоам, яких не так багато. 7 жовтня 2017 року одна з них, тому постарайтеся відкласти особисті справи і присвятити цей день справах духовних.

Покровська батьківська субота нерозривно пов’язана з великим недвунадесятым святому Покрови Пресвятої Богородиці. Це непереходяще свято, тобто щороку відзначається в один і той же день — 14 жовтня. Покровська батьківська субота — це поминальний день, який призначений для відвідування кладовищ напередодні цього свята.

Свято Покрови Богородиці

Це свято пов’язане з подіями, що відбулися в Константинополі в 10 столітті. Місто перебувало у стані війни. Жителі чекали облоги, тому невпинно молилися. Рано вранці константинопольський храм осяяло яскраве сяйво. Це був світло над головами парафіян. З нього вийшла сама Богородиця у супроводі Івана Хрестителя та Івана Богослова, а також незліченна кількість ангелів.

Богородиця молилася за народ, за парафіян. По її обличчю текли сльози під час читання молитовник. Потім вона зняла хустку з голови і немов накрила ним людей, що знаходяться внизу. Звідси і пішла назва свята — Покрови. Потім вона просто зникла, однак благодать її відчувалася ще довгий час. Люди були здивовані цим найбільшим дивом.

Зміст Покровської батьківської суботи

Покрив відзначається 14 числа, а Покровська батьківська субота — 7 жовтня. Цей день був обраний батьківського суботою, тому що Богородиця невпинно молитися за всіх нині живих і за всіх померлих людей.

В цей день більшість віруючих згадує про своїх близьких, яких вже давно немає поруч з ними. Ви можете відвідати кладовище та привести в порядок могили близької вам людини, пом’янути його добрим словом. У цей день прийнято роздавати дітям солодощі, так як церковнослужителі стверджують, що найкраще поминають померлих саме діти, які ще не встигли пізнати всі реалії світу.

Якщо у вас не вийде відвідати кладовище, церква або прочитати молитви, то ви зможете зробити це в інший батьківську суботу, благо таких всього 9 у році. Так, це не багато, але найближча буде 4 листопада. Це так звана Дмитрівська батьківська субота.

Живіть за заповідями Божими і не забувайте відвідувати храм хоча б в 12 найбільших свят. Пам ” ятайте не тільки про майбутнє, а й про минуле, адже мертві завжди будуть живі в наших серцях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.