Новини з Австрії

Мешканці Відня можуть отримати можуть отримати енергетичний бонус

З сьогоднішнього дня можна подавати заявки на віденський енергетичний бонус 2023 року. Хто ж має право на нього і як його отримати?

Термін подання заявок на Vienna Energy Bonus 2023 розпочинається у понеділок, 17 квітня. Домогосподарства з однієї особи з валовим річним доходом до 40 000 євро та домогосподарства з кількох осіб з валовим річним доходом до 100 000 євро мають право на виплату в 200 євро.

До 650 000 віденських домогосподарств – дві третини всіх домогосподарств федеральної столиці – отримають підтримку, яка включає бюджетний обсяг близько 130 мільйонів євро. Письмові повідомлення з міста Відня відправили всім віденським домогосподарствам вже з 11 квітня.

Близько 556 000 домогосподарств отримають листи, що їх інформують про те, що вони отримають бонус автоматично і без додаткових заяв. Це люди, які вже подали заявку на отримання Energiebonus 2022 до 25 березня 2023 року та у домогосподарствах яких не відбулося відповідних змін. Енергетичний бонус за 2023 рік буде відправлено на останні надані вами банківські реквізити або оплачено повторно поштовим переказом.

Всі інші домогосподарства Відня, які не отримають автоматичної виплати Віденського енергетичного бонусу 2023, також отримають лист від міста Відня. Це, наприклад, люди, які нещодавно переїхали до Відня з іншої федеральної землі. Лист міститиме індивідуальний пароль для онлайн-заявки на бонус 2023 року.

Подання заявки через Інтернет може бути складним для людей, які не знаються на комп’ютерах і тому влада Відня створила безліч пропозицій підтримки, де можна отримати особисту консультацію, а також відразу ж подати заявку.

Повний список контактних адрес доступний онлайн, а також по телефону по лінії обслуговування +43 1 4000 8040.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України