Новини з Австрії

У Відні знову небезпечно: росіяни та сирійці вирішували конфлікт за допомогою зброї

Під час конфлікту між двома великими групами чоловіків у парку у Відні-Бригіттенау в п’ятницю ввечері було здійснено стрілянину з різної зброї, троє дістали легкі поранення. Передбачається, що в протистоянні взяли участь громадяни Сирії та Росії.

Інцидент стався о 21:40 в Anton-Kummerer-Park. Група сирійців у віці від 15 до 21 року була озброєна ножами, газовими балончиками та ударною зброєю, а конкуруюча група громадян Росії була озброєна вогнепальною зброєю – імовірно, бойовими і травматичними пістолетами, пояснила прес-секретар поліції Барбара Гасс. Свідок повідомив, що в інциденті брало участь близько 30 осіб, але точна кількість підозрюваних незрозуміла, підкреслив Гасс.

Після перестрілки з трьома легкопораненими людьми більшість учасників обох угруповань зникли. У поліцію надійшло кілька викликів від служби швидкої – деякі з чоловіків, які ймовірно брали участь у бійці, а також поранені все ще перебували там. Двоє молодих сирійців, імовірно, були поранені внаслідок стрілянини, а росіянин, мабуть, був поранений ножем. Постраждалим надали допомогу і їх доправили в лікарню.

За даними поліції, п’ять припаркованих автомобілів також були пошкоджені кулями. Поруч із місцем злочину поліція вилучила кілька одиниць зброї. Точна послідовність подій і мотиви конфлікту встановлюються, пояснив Гасс. Подальше розслідування взяло на себе Управління кримінальної поліції Відня.

Голова партії ÖVP і член міської ради Карл Марер звернувся до міського уряду у зв’язку з жорстоким інцидентом: “Цій ескалації насильства необхідно рішуче запобігти”. За словами Марера, нещодавні спалахи насильства в Брігіттенау ввергли жителів у страх і жах. Останніми тижнями зіткнення між сирійськими та чеченськими угрупованнями почастішали. Ескалація конфлікту між двома угрупованнями досягла тривожних розмірів.

Лідер віденської FPÖ Домінік Непп вимагає, щоб міністр внутрішніх справ ÖVP Карнер депортував агресивних іммігрантів, навіть якщо вони неповнолітні. Непп також атакував бургомістра SPÖ Людвіга: “Людвіг також повинен, нарешті, усвідомити, що високі соціальні виплати, які виплачуються кожному шукачеві притулку, привертають до Відня ще більше злочинців, головорізів, убивць і ґвалтівників. З цією політикою має бути, нарешті, покінчено!”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України