Новини з Австрії

В Австрії в одному з парків розваг жінкам заборонили кататися на водяній гірці

У тірольському парку розваг “Area 47” жінкам заборонено кататися на водній гірці вільного падіння. Але причина цього серйозна, як показує більш детальне вивчення питання.

Відео TikTok австралійської хай-дайверші Ріаннан Іффланд викликає питання. Нещодавно вона побувала в тірольському парку розваг “Area 47”. На водній гірці напис: “Гірки заборонені для жінок”. Але чому?

Загалом у парку чотири гірки. Одна з них – гірка “вільне падіння”, одна з найкрутіших гірок у всій Європі заввишки 22 метри і нахилом 70 градусів. Гірку було побудовано 2010 року. “Рік потому сталося кілька нещасних випадків за участю жінок, і для нас одразу ж пролунав тривожний дзвіночок”, – згадує Крістіан Шнеллер, керуючий директор Area 47.

Через велику швидкість вода потрапляє між ніг під великим тиском, що може призвести до травм піхви. Навіть медичні дослідження попереджають про це. На гірці вільного падіння слід ковзати зі схрещеними ногами, але через велику швидкість, якої ви досягаєте, не завжди вдається зберегти таку позу.

“Ми проконсультувалися з владою, медичними експертами та виробником гірки. У результаті вийшло, що з міркувань безпеки ми можемо або дозволити гірку тільки чоловікам, або, як альтернатива, нам доведеться демонтувати гірку”, – пояснює директор, що керує. Вони ухвалили перше рішення.

Відтоді на знаку зазначено, що катання жінкам заборонено. З юридичного погляду цієї піктограми достатньо, пояснює Шнеллер. Але не завжди можна утримати жінок від ковзання, але тоді доводиться покладатися на особисту відповідальність і освіту.

Аквапарк явно хоче дистанціюватися від звинувачень у жінконенависництві. “Ми живемо різноманітністю і безпека всіх наших гостей, незалежно від статі, є нашим головним пріоритетом”, – підсумовує Шнеллер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України