Новини

Великий асортимент рослин для дому і саду

Бажаєте створити гарний ландшафт на прибудинковій ділянці чи в міському парку? Хочете прикрасити свій дім або квартиру, офіс, ресторан чи будь-який інший об’єкт гарними квітами, декоративними деревами і кущами? Тоді неодмінно звертайтеся в садовий центр GalSad, в якому ви знайдете великий асортимент різноманітних рослин, садових меблів, матеріалів, необхідних для догляду за садом, городом.

В спеціалізованому online каталозі запропоновані саджанці, рослини в горщиках, штамбові дерева, кущі, газонні трави. Також ви можете замовити засоби, потрібні для захисту рослин, якісні земельні препарати. Для придбання доступні популярні види кімнатних і вуличних рослин, екзотичні сорти, незвичайні кімнатні дерева і кущі. Крім того в ГалСад завжди можна замовити трендові картини зі стабілізованого моху, зелені стіни.

За необхідністю фахівці садового центру надають професійні консультації щодо висадження і догляду за рослинами. Ще ви можете скористатися послугами кваліфікованих ландшафтних дизайнерів і фітодизайнерів, щоб отримати оригінальний благоустрій ділянки чи приміщень будь-якого призначення. Якщо знадобиться, саме в GalSad ви зможете взяти на прокат кімнатні або вуличні рослини (живі та штучні), гарні горщики.

Які рослини можна купити в GalSad?

Щоб задовольняти потреби клієнтів, в садовому центрі ГалСад наявний величезний асортимент якісних рослин. Тому, відкривши онлайн каталог, ви завжди можете замовити рослини:

 • кімнатні, в тому числі крупноміри;
 • балконні;
 • вуличні;
 • хвойні та листяні;
 • водні.

Також для придбання доступні плодово-ягідні кущі, дерева, багаторічні трави, штучні рослини. За бажанням ви можете обирати насіння газонної трави або вже готовий рулонний газон (живий чи штучний).

Горщики для рослин

Гарній рослині потрібен відповідний горщик. Тому дуже часто, купуючи квіти або кімнатні дерева, одночасно потрібно потурбуватися про відповідний горщик. В каталозі для вас представлені:

 • керамічні горщики різних форм і кольорів;
 • пластмасові горщики оригінальних форм і кольорів, підвісні, левітаційні, балконні, для модульних фітостін, касетні для розсади, для цибулькових;
 • горщики для орхідей (керамічні, пластикові, прозорі, різнокольорові, з малюнками);
 • дерев’яні горщики різних форм і забарвлень;
 • бетонні горщики (різнокольорові, округлі, на ніжці, прямокутні, овальні);
 • піксельні системи, призначені для формування зелених стін з горщиками і спеціальними кріпленнями.

Як замовити рослини з доставкою?

Щоб замовити рослини, які вам потрібні, оформляйте заявку через сайт GalSad або зв’яжіться з менеджерами. Якщо самостійно обрати квіти, дерева, кущі вам важко, потрібна консультація фітодизайнера або допомога ландшафтного дизайнера, то зателефонуйте до садового центру в зручний час. Доставка рослин виконується по містах України. При цьому кожне деревце, саджанець, квітка ретельно упаковуються та ви отримуєте рослину без ушкоджень, готову до висадки або до прикрашання вашого дому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України