Техно

Крани та підйомники – краще купувати чи орендувати?

Це незамінне обладнання, яке використовується практично на кожному будівельному майданчику. Працювати на висоті без нього неможливо. Дилема, з якою стикаються багато будівельних компаній, – де взяти кран або підйомник і як ним користуватися. Окрім кранів і підйомників, значний попит має оренда гідромолота у Львові для демонтажу різних конструкцій. Ми розкажемо, чи варто інвестувати у придбання власного обладнання чи все ж тимчасово орендувати його на період роботи.

Коли варто орендувати кран?

Крани та підйомники можна купувати й орендувати. Переваги, недоліки та наслідки цих двох рішень абсолютно різні, тому перш ніж вибрати, варто проаналізувати потреби та можливості вашої компанії. Спеціалісти СтрийКумБуд допоможуть підібрати обладнання, яке ідеально підійде саме у вашому випадку для виконання потрібних робіт.

Зважайте, що крани та підйомники – потужні машини. Для їхнього зберігання потрібен простір, а також навички експлуатації та обслуговування. Вони також повинні бути схвалені для використання спеціальною технічною інспекцію. Також таке обладнання дорого вартує, тож не кожна компанія може дозволити собі власну спецтехніку.

З огляду на вищесказане, оренда кранів або інших машин здається значно простішим рішенням. Орендар не повинен турбуватися про зберігання та обслуговування обладнання. Також він може скористатися послугами оператора, який вміє ефективно та безпечно користуватися машиною.

Орендодавець не несе витрат на технічне обслуговування, огляд і ремонт. Вам не доведеться платити значну суму – ви орендуватимете обладнання лише для роботи на висоті. Якщо кран потрібен лише час від часу, орендувати його значно краще. Слід звернутися до перевірених компаній, які надають послуги з оренди.

Коли варто купувати підйомник або кран?

Переваги оренди спецтехніки не означають, що її купівля – погана ідея. Це може бути корисно в деяких ситуаціях. Ось декілька обставин, які слід враховувати при покупці власної машини :

  • Роботи із застосуванням крана чи підйомника виконуються дуже часто – тоді орендувати його може бути дуже дорого і водночас непрактично. Краще, щоб у вашому розпорядженні було власне обладнання.

  • Придбаний кран або підйомник можна здавати в оренду – ця спецтехніка може стати непоганою інвестицією, якщо крім її використання здійснювати прокат обладнання чи надавати послуги крана. Тоді ви можете розраховувати, що покупка окупиться. Однак до цього вам доведеться витратити значну суму та зробити ретельне дослідження ринку, а також виконати формальності, щоб мати можливість виступати в ролі орендної компанії.

  • Ваш власний кран або підйомник означає великий комфорт для компанії, але також високі витрати та відповідальність. Таким чином, купівля – не варіант для менших компаній, тих, хто на початку галузевого шляху, і тих, кому не вистачає фінансових, технологічних і особистих ресурсів для належного догляду за дорогим обладнанням.

Окремі компанії можуть розглянути садівничий інвентар, який навесні та влітку полегшує догляд за домашніми садами. Оренда аератора або мотоблока – це незначні витрати, а підготовка газону до літа за допомогою спеціалізованого обладнання гарантує гарний вигляд домашнього оазису зелені. Невеликі домашні роботи чи ремонт часто вимагають обладнання, якого ви не маєте, тому щоб мінімізувати витрати на роботу варто звернутися до компанії прокату будівельної техніки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України