Авторські статті

Великомасштабні навчання ВДВ ЗСУ і колони окупантів біля кордонів України. Фото

Як всі чудово знають, зараз під Миколаєвом проходять навчання ВДВ за участю небувалого кількості особового складу аеромобільних бригад, а саме: 79-ої оаембр, 95-ої оаембр і одного з батальйонів 25-ої оаембр. У навчаннях задіяно більше 3000 військовослужбовців та понад 400 одиниць техніки, у тому числі і авіації.

Примітно, що навчання відбулися в акурат до того моменту, як в сторону України, з півострова свободи, він же Крим, висунулися колони військової техніки окупаційної російської армії. Колона виїхала з Феодосії ще 23 квітня і висувалася по маршруту через Джанкой у бік материкової України вельми повільно, тому, що вантажівки і БТРи з її складу часто виходили з ладу, про що свідчать численні відеодокази з авто-реєстраторів.

Враховуючи даний факт, якось не дивуєшся, чому прославлені в боях на Сході України бригади, зараз взяли участь у навчаннях. Причому не де небудь під Львовом, а саме під Миколаєвом. Ніхто не дивиться на світ через рожеві окуляри, а дії окупантів яскраво демонструють, що їх недоімперіалістичний апетит не задоволений. Упевнений, ці воїни, зустріти ворога готові і нагодувати свинцем по саме “не хочу”, підсумовує блогер Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України