Президент з дружиною відвідали V міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»

   Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною у неділю відвідали V міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

Глава держави ознайомився з великим вибором цікавих книжок, які цього року представлені на виставці-ярмарку. Президент особливо відзначив атмосферу справжнього книжкового свята і додав, що більш за все його вразили навіть не книжки, яких цього року на «Книжковому арсеналі» було представлено як ніколи багато, а люди, велика черга бажаючих відвідати цю видатну подію у культурному житті країни. «Люди тягнуться до літератури. Емоції винятково позитивні», – сказав Глава держави.

Президент на Ярмарці придбав багато книжок. Серед них: «Історія Європи» Нормана Дейвіса, «Розстріляне відродження» Юрія Лавриненка, «Довженко. Трилогія», «Листи до Ольги» Вацлава Гавела. «Тепер дав би Бог часу їх прочитати», – прокоментував Петро Порошенко свій вибір.

Президент подарував добірку дитячих книжок одного з відомих видавництв України п’ятьом дітям з багатодітної родині з Вуглегірська, яка дуже постраждала під час артилерійських обстрілів.

У програмі «Книжкового Арсеналу 2015» проходила книжкова виставка-ярмарок за участі більш ніж 150 провідних видавництв та міжнародних культурних партнерів, які представили широкий вибір художньої, дитячої та мистецької літератури. За дні виставки відбулося понад 200 подій для дорослих і дітей за участі 40 письменників, літературних діячів та митців із 12 країн.

Прес-служба Президента України

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh