Великопосна кампанія «Карітас» Індії для подолання голоду і хвороб

Не зважаючи на високі показники економічного зростання, Індія посідає одне з перших місць за кількістю дітей, що страждають від недоїдання. На подолання цього лиха спрямована цьогорічна великопосна кампанія місцевої організації «Карітас».

Ворогами, з якими потрібно боротися в Індії, є голод і хвороби. На цьому зосереджена цьогорічна великопосна кампанія організації «Карітас» в Індії, спрямована на те, аби запевнити всім громадянам продовольчу безпеку, медичне забезпечення та гідне життя.

Право на харчування

Тема цьогорічної великопосної кампанії індійської «Карітас»: «Харчування – це наше право», – спонукає до боротьбу з недоїданням, що є «болючим і ганебним» лихом для людства. Незважаючи на те, що Індія має достатню кількість ресурсів для того, аби нагодувати всіх своїх мешканців, вона належить до країн світу з найбільшою кількістю дітей та жінок, що недоїдають. Згідно з офіційними даними, в Індії проживають 38% дітей з рахітом і 35% дітей із заниженою вагою тіла, внаслідок відсутності продовольчої безпеки. Всупереч високим показникам економічного зростання, мільйони дітей в країні страждають від голоду. Недоїдання послаблює імунну систему дитини і збільшує ймовірність захворювань.

Недоїдання – це наслідок бідності

«Недоїдання, що є наслідком крайньої бідності й несправедливості, безповоротно руйнує як окремих людей, так і суспільство, помножуючи тягар хвороби як для сімей, так і для урядів», – зазначив отець Джоллі Путенпура, Виконавчий директор «Карітас» в Індії, представляючи ініціативу інформаційному агентству «Fides» .

«Під час Чотиридесятниці, – додав священик, – коли вірні покликані до навернення, до любові Бога й ближнього, ми маємо намір допомогти церковним спільнотам усвідомити становище бідних, голодних, селян та мігрантів, які шукають роботу».

Спонукати спільноти до солідарності

Отець Джоллі Путенпура пригадав євангельський уривок, в якому Христос, дивлячись на людей, які не мали що їсти, промовив: «Шкода мені люду цього» (Мк 8, 2). Недоїдання, за його словами, – це позбавлення людини образу і подоби Бога, тому Церква повинна надихати спільноти виявляти солідарність і докладати зусилля, щоб нагодувати бідних і голодних.

Приєднуватися до заклику Папи та ООН

Виконавчий директор «Карітас» Індії нагадав заклик Папи Франциска до нагальних дій для того, аби допомогти усім, хто живе в жахливих умовах, бо бідні не можуть чекати. Священик також підкреслив, що другою із сімнадцяти Цілей сталого розвитку на 2030 рік, затверджених в ООН, є подолання голоду, і Церква в Індії прагне зробити свій внесок у досягнення цієї мети.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh