Авторські статтіНовини

Великий успіх СБУ в зоні АТО

Большой успех силовиков в зоне АТО

Якщо часто силовикам на Донбасі трапляються екс-бойовики, марно сподівалися, що про них забудуть, то сьогодні маємо низку дуже цікавих затримань.

У Луганській області СБУ і поліція затримали бойовика «ЛНР», який зі зброєю намагався проникнути на українську територію (диверсант?).

Під час затримання намагався чинити збройний опір. У 2014-му терорист очолював «комендатуру» у Станиці Луганській, беручи активну участь у тортурах і переслідування українських громадян. Зараз 25-річному терористу суд визначив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, слідство шукає всі його злочини.

У Покровську (колишній Красноармійськ, тил сил АТО) СБУ затримала жінку, яка виготовляла для терористів «ДНР» українські паспорти та інші документи. Під час обшуку виявлено 16 паспортів з ознаками підробки, бланки про реєстрацію переселенців, 40 готових «довідок» тимчасово переміщених осіб, 60 комплектів фото на документи… Можна тільки здогадуватися, скільки таких «громадян» і «переселенців» зараз в Україні. Роботи тут у СБУ зараз дуже багато.

Цікаве затримання мало місце на КПВВ Гнутово під Маріуполем. Громадянин Сирії з підробленим дозволом на проживання в Україні прямував в ДНР; переданий поліції. Невже терорист?

Джерело: real-vin

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України