Радіо Ватикану завершило незалежне функціонування

Після більше, ніж 80 років незалежного існування, 31 грудня 2016 року «Радіо Ватикану» перейшло до складу нещодавно створеного ватиканського Секретаріату з комунікацій.

Трансляція програм триватиме надалі – принаймні в найближчий період – однак «Радіо Ватикану» вже не матиме своєї власної корпоративної ідентичності, інформує National Catholic Register.

Засноване в 1931 році Гульєльмо Марконі, «Радіо Ватикану» на даний час налічує більше 355 працівників 59-ти національностей і транслює контент 45-ма мовами. Трансляція відбувається на коротких хвилях, середніх хвилях, FM та супутником. У 2010 році «Радіо Ватикану» спільно з телебаченням «CTV» запустили свій канал в YouTube, що проводить трансляції на живо 4-ма мовами, а також шість акаунтів в Twitter. Однак, в результаті реформ у ватиканських комунікаціях, директор радіо Монс. Даріо Віґано зазначив, що планує відмінити радіотрансляції на коротких хвилях, оскільки такі трансляції вважаються неефективним використанням обмежених фінансових ресурсів Ватикану. Решта трансляцій будуть проводитись, але з жорстким контролем витрат, оскільки, за підрахунками, щороку «Радіо Ватикану» втрачало від 20 до 30 мільйонів євро.

Зазначимо, що Секретаріат з комунікацій був заснований Motu Proprio Папи Франциска від 27.06.2015 р. з метою «краще відповідати на потреби місії Церкви». До складу секретаріату віднесли Ватиканський телевізійний центр, Ватиканське видавництво, газету «L’Osservatore Romano», Папську Раду соціальних комунікацій, Радіо Ватикану, Прес-службу Апостольської Столиці, Фотослужбу Ватикану, Ватиканську інтернет-службу, Ватиканську друковану пресу. Кожна з цих одиниць мала увійти до складу відповідно до встановленого графіку.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh