Політика

Велика угода по Україні не відбудеться – Олексій Заводюк

Большая сделка по Украине не состоится - Алексей Заводюк
Журналіст Олексій Заводюк у своєму блозі для «Оглядача» пише, що очікувати підписання Путіним і Трампом якоїсь великої угоди по Україні не варто, передає Новинний Портал. На думку експерта, зараз світ знаходиться у фазі величезних потрясінь, тому на перших порах буде досить важко, елементи, які є зайвими, зникнуть, замість них з’єднання бути нові, і тільки після цього основним політичним гравцям світу вдасться вийти на нову угоду про нові правила гри. Однак все це буде колись, але не тепер.

Заводюк впевнений, що важкі часи доведеться переживати всім: Україні, РФ, Китаю, ЄС, НАТО, США і Близького Сходу. І всі будуть вести гру один проти одного, також не виключені численні скандали на досить нетривалий час.

Але Україна як предмет великої угоди не є і не може такою бути, оскільки світові потрясіння виникли не із-за неї. Вона просто виступає в ролі одного з спускових гачків подібних потрясінь. Але навіть відсутність великої угоди по Україні, вважає Заводюк, не гарантує, що всім буде легше. Навпаки, завдання Києва знайти точку опори в світі ускладниться, що тільки посилить проблеми, пише журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України