Портников: Путіну простіше піти з Донбасу, ніж розпочати переговори про скорочення озброєнь


Віталій Портников у статті на сайті «Главред» повідомляє про перший провал Кремля у відносинах з адміністрацією нового американського президента. Блогер підкреслює, що Путін і його свита не спромоглися порозумітися з новим американським президентом ще до його інавгурації, – передає Новинний Портал.

Журналіст пише, що нещодавно в своїх інтерв’ю американським ЗМІ Трамп заявивши про ті, що санкції можуть бути зняті з Росії, якщо вона буде корисною для США», або якщо «Росія скоротить ядерні озброєння». Ці заяви багатьом здалися прямою відмовою Трампа від підтримки України – адже якщо Путін погодиться і зменшіть кількість боєголовок, Росія зможе тиснути на Україну необмежено.

Однак, Портніков підкреслює, що не все так просто. Він пише: «Путін сам заяв ще не робив, однак його численна свита вже встигла відкинути пропозиції Трампа, і це сталося ще до його інавгурації. Чому ж Путін не скористався щедрою пропозицією Трампа? Та тому, що він не може собі цього дозволити – йому простіше піти з Донбасу, ніж розпочати переговори про скорочення озброєнь». Портніков вважає, що російське військове командування впевнене, що Росія воює не з Україною, а з «америкосами», тому ні про яке скорочення ядерних озброєнь і мови йти не може. Журналіст пояснює: «Можливо, Трамп не дуже досвідчений політики, тім більше – у внутрішньоросійській. Він просто висунув саме просте речення – зменшити кількість ядерної зброї, адже його і так багато в світі. А можливо, Трамп таким способом хоче обдурити Путіна. Як я вже і говорив, діалог Кремля і Вашингтона не відбудеться, просто тому, що Росії нічого запропонувати США».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh