Політика

Портников: Путіну простіше піти з Донбасу, ніж розпочати переговори про скорочення озброєнь

Портников: Путину проще уйти с Донбасса, чем начать переговоры о сокращении вооружений
Віталій Портников у статті на сайті «Главред» повідомляє про перший провал Кремля у відносинах з адміністрацією нового американського президента. Блогер підкреслює, що Путін і його свита не спромоглися порозумітися з новим американським президентом ще до його інавгурації, – передає Новинний Портал.

Журналіст пише, що нещодавно в своїх інтерв’ю американським ЗМІ Трамп заявивши про ті, що санкції можуть бути зняті з Росії, якщо вона буде корисною для США», або якщо «Росія скоротить ядерні озброєння». Ці заяви багатьом здалися прямою відмовою Трампа від підтримки України – адже якщо Путін погодиться і зменшіть кількість боєголовок, Росія зможе тиснути на Україну необмежено.

Однак, Портніков підкреслює, що не все так просто. Він пише: «Путін сам заяв ще не робив, однак його численна свита вже встигла відкинути пропозиції Трампа, і це сталося ще до його інавгурації. Чому ж Путін не скористався щедрою пропозицією Трампа? Та тому, що він не може собі цього дозволити – йому простіше піти з Донбасу, ніж розпочати переговори про скорочення озброєнь». Портніков вважає, що російське військове командування впевнене, що Росія воює не з Україною, а з «америкосами», тому ні про яке скорочення ядерних озброєнь і мови йти не може. Журналіст пояснює: «Можливо, Трамп не дуже досвідчений політики, тім більше – у внутрішньоросійській. Він просто висунув саме просте речення – зменшити кількість ядерної зброї, адже його і так багато в світі. А можливо, Трамп таким способом хоче обдурити Путіна. Як я вже і говорив, діалог Кремля і Вашингтона не відбудеться, просто тому, що Росії нічого запропонувати США».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України