Новини

Велика втрата: пішов з життя народний артист України

Трагедія трапилася з 23-го на 24 листопада. Саме в цю злощасну ніч помер народний артист України, актор Національного академічного театру імені Лесі Українки Давід Бабаєв. Відповідну заяву зробив його рідний театр в Facebook.

Артист пішов з життя 76 років. При цьому варто відзначити, що він прийшов на сцену театру імені Лесі Українки ще в далекому 1972 році. У зв’язку з цим на його рахунку багато гідних робіт, в тому числі “Школа скандалу”, “Пані міністерша”, “Наполеон і корсиканка”, “Остання любов”, “Удаваний хворий”. Між тім, всього він зіграв в 50 виставах.

На думку самого театру, у Бабаєва була унікальна здатність – він умів поєднувати комедію з драмою, за рахунок чого міг змусити глядачів сміятися і плакати одночасно. Як правило, йому діставалися ролі чарівних веселунів, наївних простаків і милих романтиків, у яких актор з легкістю перевтілювався. Сам Давид Бабаєв завжди вважав себе сумним оптимістом, оскільки почуття гумору мав, але був далеко не балагуром. Хоча його рідко можна було побачити без привітної усмішки.

Причини смерті талановитого актора не повідомляються. Але одне можна сказати напевно, що не стало “кращого Наполеона української сцени”, зазначив журналіст і театральний критик Олег Вергеліс в Facebook.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України