Блаженніший Святослав благословив введення в уряд національної управи Лицарів Колумба в Україні

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового благословив новообрану управу Лицарів Колумба в Україні та іменував владику Михайла Бубнія, Екзарха Одеського, капеланом Національної ради Лицарів Колумба в Україні. Помічником владики Михайла Бубнія призначено отця Володимира Мальчина.

Відзначимо, що церемонія введення в уряд національної управи Лицарів Колумба в Україні відбулася вперше.

«Сьогодні в нашому соборі ми хочемо особливо вшанувати, представити як взірець школи любові особливе братство – братство «Лицарів Колумба». Це братство відновлює старовинні лицарські традиції, які наш народ плекав з первісних часів Київської держави», – відзначив Глава Церкви.

Бути лицарем, сказав Предстоятель, не означає просто отримати якийсь додатковий аксесуар до свого костюма. Бути лицарем – означає свідомо і добровільно, мужньо взяти на себе відповідальність любити. «Так, щоб любити, треба мати мужність. Хто любить, завжди наражається на небезпеку. Завжди стає вразливим на того, хто не сприйме твою любов. Лицарство – це мужній спосіб бути християнином у сучасному світі. Це є мужній спосіб діяльно жити: прийняти таїнство хрещення, миропомазання, усі ті джерела божественної любові, які спливають на християнина Христової Церкви сьогодні», – додав архиєрей.

За словами Глави Церкви, уже другий рік поспіль на світовому рівні саме українські лицарі визнані як ті, що найбільш динамічно по-справжньому ростуть і розвиваються.

Предстоятель зауважив, якщо потрібно доручити комусь важливу справу, то він завжди шукає когось зі спільноти Лицарів Колумба.

Департамент інформації УГКЦ

***Лицарі Колумба – це найбільша у світі католицька братерська організація, яка налічує понад 1,8 млн членів. Її заснував у США преподобний отець Майкл Дж. МакГівні 1882 року.

Світлої пам’яті Блаженніший Любомир Гузар у серпні 2005 року під час 123-ї Верховної конвенції Лицарів Колумба, що проходила в Чикаго (США), запросив лицарів розпочати діяльність в Україні.

Перша рада Лицарів Колумба в УГКЦ була створена з нашого благословення 20 вересня 2013 року при Патріаршому соборі Воскресіння Христового і названа на честь св. Володимира Великого.

Від початку заснування в Україні Лицарі Колумба стрімко розвинулися та активно долучаються до багатьох акцій і важливих суспільних та церковних благодійних проектів. Було створено Національну раду Лицарів Колумба в Україні та понад 25 локальних рад у різних містах України. Це стало результатом плідної праці українських лицарів.

10-12 травня 2019 року в м. Івано-Франківську відбулася перша Національна конвенція Лицарів Колумба в Україні, де вперше було обрано провід Національної ради та визначено шляхи подальшого розвитку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh