Техно

Величезний восьминіг виявлений на Марс

Гігантський НЛО-восьминіг був знайдений при вивченні поверхні Марса.

Уфологи регулярно знаходять різноманітні незвичайні предмети в долині Марафону на Червоній планеті. На цей раз незрозуміла структура була виявлена на поверхні схилу Хиннерс Поінт. Проверяемая має вигляд гігантського спрута з величезними щупальцями, який, до того ж, ще й рухається. Уфологи прийшли до висновку, що «восьминіг» здійснив посадку на Марс не так давно, тому що над кратером спостерігаються свіжі сліди, яких раніше не було.

Вчені впевнені, що подібна форми, по всій видимості, призначається для буріння і володіє високими характеристиками потужності. В черговий раз це нагадує про гіпотезу про розташування марсіанських міст саме під землею. Додатково підтверджує версію про буріння на поверхні Марса тойфакт, що в даній місцевості супутники не так давно виявили глинисті мінерали, а це свідчить про можливу присутність води в ґрунті, тому цей район Червоної планети найбільш цікавий для вивчення і земних учених в тому числі.

Примітно, що виявлена на поверхні Марса восьминогообразна конструкція виглядає злегка зруйнованою, з чого можна зробити висновок, що при посадці були отримані пошкодження літального апарату. Фахівці NASA поспішили запевнити, що це всього лише камені, і ніяких апаратів серед них немає. Але уфологи в один голос твердять, що оточують об’єкт камені мають звичайну шорстку поверхню, тоді як сам він гладкий.

Нагадаємо, що зовсім недавно, при вивченні знімків, надісланих марсоходом Cuoriosity дослідник Скотт Уорінг виявивши силует, дуже нагадує павука – масивне тіло з вісьмома лапами. Як відомо, арахніди, до яких відносяться павуки, в силу будови свого організму, теоретично могли б жити на інших планетах, тому що їм не потрібні якісь специфічні умови для життя, до того ж вони відмінно вміють пристосовуватися.

Скептики, як водитися, заявили, що це звичайна тріщина в гірській породі, що має таку химерну форму, а не павук. Але тим, хто вірить в існування життя на інших планетах, остаточно переконатися в заселеності «нашого найближчого сусіда» заважає лише тієї факт, що там немає кисню. Хоча, не виключено, що якщо інопланетяни все-таки населяють Марс, то вони навчилися обходитися і без нього.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.