Авторські статтіЗдоров'я

Лікування кісти соком лопуха

У народній медицині соком зі свіжого листя лопуха успішно лікують різноманітні кісти. Лопух справляється з кістами на нирках, кістами матки і яєчників у жінок. Лікування соком лопуха тривале і вимагає дисципліни, зате, раз пролікувавшись цим засобом, від кісти, як правило, вдається позбутися назавжди і не вдаючись до хірургічного втручання.

Лопух — старий перевірений засіб. Перед його силою здаються навіть міоми, фіброми та інші новоутворення, так як він володіє протипухлинними, розсмоктуючі властивостями. Лопух регулює обмін речовин в організмі, лікує весь шлунково-кишковий тракт, чистити дах.

Рецепт:

Молоде листя лопуха (серпень — останній строк для приготування соку) промити, пропустити через м ясорубку, віджати сік, злити в скляну банку і поставити в холодильник.

Пити по схемі, не пропускаючи жодного прийому. 1-ї і 2-й дні-по 1 чайній ложці 2 рази на день, 3-й, 4-й і наступні дні-по 1 чайній ложці 3 рази в день. Курс-місяць. Якщо за місяць кіста повністю не розсмокчеться, то курс лікування слід повторити. Всього їх може бути три. Перерва між ними — місяць.

В процесі лікування можна втирати реп’яхову олію в поперек на ніч. Це підсилить ефект і прискорить одужання

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України