Економіка

Вдвічі більше з 1 жовтня: які виплати отримають українці

Українцям збільшать виплати. Дехто отримуватиме вдвічі більше допомоги. З 1 жовтня 2022 року в Україні збільшать компенсації у рамках програми Прихисток для осіб, які розмістили у себе переселенців.

Такої домовленості було досягнуто за сприяння Мінреінтеграції, про що було викрадено оновлений Меморандум між урядом та Товариством Червоного Хреста України.

Така домовленість дозволить збільшити фінансування на компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у рамках програми Прихисток.

Українці, які розмістили у себе для проживання переселенців, отримуватимуть 900 гривень замість 450 гривень на місяць за кожну людину, яку поселили.

 Вдвое больше с 1 октября: какие выплаты получат украинцы

Українці, які отримують субсидію для оплати комунальних послуг і одночасно прихистили у себе переселенців, можуть не переживати, адже гроші, що отримуються за програмою Прихисток, не вплинуть на призначення субсидії.

Українцям нагадують, що на сайті програми Прихисток є докладна інструкція, як отримати компенсацію за комунальні послуги, якщо людина дала притулок у себе переселенцям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.