Життя

Вдалий новий рік: астрологи назвали сприятливі дитячі імена для року Щура

Яке ім’я зможе посприяти успіху дітям, народженим у 2020 році?

Кожен батько бажає кращого майбутнього своєї дитини. Астрологи вважають, що фундамент для вдалої долі можна закласти вже при виборі імені. Експерти назвали імена, яким буде вподобу символ 2020 року — Металевий Щур,.

Хлопчики, народжені в рік Пацюка, відрізняються хитрістю, схильністю до наук, і артистизмом. Виявити це повною мірою зможуть люди на ім’я Костянтин, Олексій, Володимир і Петро. У тієї ж годину, не рекомендується називати дитину Андрієм, Олексієм, і Антоном — ці імена можуть вступати в конфлікт з покровителем року, вважають астрологи.

Жіноче щастя буде чекати дівчаток на ім’я Злата, Варвара, Кіра, Уляна, та Римма. Ці імена дозволять згладити схильність до егоїзму, і розвинути в дитині артистичну натуру. Для майбутніх прагматиків і берегинь сімейного вогнища підійдуть імена Тетяна, Марія, Христина, і Ксенія. Крім того, вдалий новий рік може сприяти людям, названим у відповідності з місяцем народження. Астрологи назвали сприятливі дитячі імена для початку року Щура — у січні імена Анастасія, Олена, Агнія, Леонід і Петро вважаються сприятливими.

Варто відзначити, що дитяче ім’я може бути не першим в роду, — називаючи спадкоємця в честь бабусі або дідуся, ви підсилите позитивний вплив зірок. Разом з тим, «правильне» ім’я може лише посприяти успіху, а його заставу лежить в ретельному вихованні людини — саме «невдале» ім’я не зможе зіпсувати частку наполегливої і працьовитого дитини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України