Вчора герої, а сьогодні провокатори?

“Те, що зробили хлопці, так звані “провокатори” – це мрія, кожного українця, хто бачив, як беркут знущався з людей на майдані!

Молодці! Ви відважні, і славні воїни свободи і справедливості України!

..але, зараз силовий метод, як не крути не буде настільки ефективним, наскільки є ефективним мирний шлях! 

Якщо ми просто хочемо розгромити декілька будинків, і засандалити беркутівцю по пиці – то це напевно саме цей метод, яким керується молодь, яка обпалила “птахам” крила на Банковій!

Старше покоління і політики, треба віддати їм належне, дивляться на ситуацію з висоти своїх років і досвіду…і вони в свій час також хотіли скинути режим, не менше ніж ми з вами. Ця показуха опозиції на камеру, ніби-то про засудження молоді, яка робила провокації – це лише висвітлення для ЗМІ, як українського, так і всесвітнього. Для українського – бо українське дивиться Ялинкович і Ко, і дане засудження «провокаторів» опозицією, зв’язує руки владі, вони не можуть застосувати проти народу важку артилерію, зброю, і танки. Для всесвітнього – бо світ(Обама, НАТО, і ЄС, і КГБ) бачать, що не народ чинить силовий метод, а влада! Тому будуть свою допомогу нам надавати згідно висновків, які висвітлює ЗМІ.

…якщо радикали хочуть діяти, то це треба робити з подальшим оголошенням, що ви берете на себе відповідальність за дані дії. Народ буде у виїграші, бо не він чинить опір владі(тим, самим – це обеззброює владу проти народу), радикали будуть у виїграші, бо зможуть переховуватись серед мирного населення. +плюс, вся країна буде мати підтримку світу!”

Comments

0 comments

6 коментарів

 1. Так вони готові оголосити себе відповідальними, але срана “опозиція” натравила на ниx всіx мітингувальників, за якиx xлопці і боряться, і ці тупі мимовольні “павліки морозови” не дають їм діяти!!!

 2. Серьожа

  Молодці хлобці, але треба були покидати трохи та йти далі на майдан, а не чекати доки вони знову побіжять с палками дубасити, тоді б і постраждалих “броллєрів” було б більше ніж людей.

 3. Беркут охранял два самых важных стратегических объекта страны – елку и памятник ленину.

 4. Владимир

  Почему не снесли памятник Ленину???????????А так молодцы

  • Олексій

   не додумались! але видно як влада оберігала для них важливий пам”ятник

   • для справочки… этот памятник работы известного скульптора Сергея Дмитриевича Меркурова, архитекторы – А. В. Власов и В. Д. Елизаров. Он является памятником архитектуры и охраняется законом (который, впрочем, не писан для отдельных личностей). Это наша история. А народ, который боится своей истории, и кичится ее незнанием, не стоит ломаного гроша

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh