Вчимося захищати печінку при прийомі ліків

Вважається, що проблеми з печінкою можуть виникнути тільки від шкідливих звичок, однак і при здоровому способі життя цей орган вимагає особливої уваги.

Погодьтеся, зазвичай необхідність піклуватися про здоров’я печінки асоціюється у нас з жирною їжею та іншими нездоровими звичками… Невже і при правильному способі життя печінка може потребувати особливої уваги? Виявляється, так!

Чому печінка потребує особливого захисту?

Печінка – один з найважливіших органів, який відповідає за переробку, знешкодження і виведення різних небажаних речовин, від токсинів і алергенів до надлишку гормонів, вітамінів та інших корисних продуктів, які виникають у процесі життєдіяльності. Природно, подібним чином печінку пропускає через себе в тому числі і всі прийняті людиною ліки, вітаміни і інші препарати.

Проте деякі з них можуть виявитися для печінки надмірно важкими (або, якщо висловлюватися науково, гепатотоксичними). До таких засобів можуть ставитися і препарати оральної контрацепції, і звичні всім жарознижуючі, і антибіотики… Причому чим довше триває прийом того чи іншого препарату (а у випадку КОК* мова взагалі йде про постійному застосуванні), тім вище потенційний ризик. Тому при появі будь-яких тривожних симптомів слід обов’язково звернути до лікаря!

Як запобігти можливі неприємності?

При бажанні завжди можна подумати про заходи захисту печінки заздалегідь. Допомогти в профілактиці можуть правильно підібрані лікарські трави і рослини, які мають гепатопротекторні (тобто захищають печінку) властивостями.

До числа таких трав відносяться, зокрема, каперс колючий, деревій, паслін чорний, цикорій, касія західна, терміналія арджуна… Порошки та екстракти цих препаратів здавна застосовуються в трав’яний медицині для захисту печінки і підтримки її оптимального функціонування.

Де знайте чарівні» трави?

Звичайно, у сучасному світі немає потреби блукати по лісах і збирати всі перераховані трави самостійно! Досить підібрати правильну багатокомпонентний рослинний комплекс, до складу якого входять всі ці рослини — в оптимальній пропорції і правильній обробці.

Відмінним прикладом такого комплексу є рослинний препарат Лів.52, в основу якого лягли досягнення не тільки сучасної, але і традиційної індійської медицини — аюрведі. Лів.52 існує на ринку з 1955 року, застосовується як у складі комплексної терапії при різних захворюваннях печінки, так і в якості профілактичного засобу при прийомі КОК, антибіотиків, жарознижуючих та інших гепатотоксичних препаратів.

Комплекс сертифікований за стандартами GMP, широко продається в аптеках і має цілком доступну ціну. Однієї упаковки Лів.52 вистачає, як правило, на 25 днів, що робить препарат досить економним у використанні.

Таким чином, навіть при здоровому способі життя, відповідальному підході до питань контрацепції та прийняття сучасних препаратів для лікування різних захворювань цілком можна підтримувати і печінка — зокрема, за допомогою перевірених рослинних препаратів!

*КОК – комбіновані оральні контрацептиви.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh