Політика

Кім Ахеджаков: там, де «Батьківщина», там завжди колапс, перевірено на Черкасах

У Черкасах другий день страйкують перевізники – у місті транспортний колапс. Жителі Черкас ще пам ” ятають, як в минулому році був сніговий колапс – нікому було почистити сніг, потім водний колапс – нікому було почистити зливову каналізацію після дощу. Про це у своєму блозі пише український блогер Кім Ахеджаков.

Він зазначає, що водний колапс змінив сміттєвий колапс – нікому було вивезти сміття, потім дорожній колапс – ями на дорогах стали ширше доріг. Блогер пише, важливо відзначити, що Черкаси – це місто, де після децентралізації надходження в бюджет збільшилися більш, ніж у два рази.

За словами Кіма Ахеджакова, видно кудись не туди гроші надходять, а все тому, що містом керує мер від партії «ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, міцний господарник, який вже не раз доводив, що навіть маючи солідні гроші в бюджет не здатний домогтися позитивних змін. Кім Ахеджаков пише, що висновок з цього простий і закономірний – там, де «Батьківщина», там завжди колапс. Лідер партії це вже довела не один раз, коли була при владі, однопартійці не відстають, тримають марку на тому ж рівні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України