Видавані звуки базуються на законах фізики і відправляються в космос. Дослідник запевняє, що саме такими композиціями насолоджуються мешканці інших планет.
Для людей музика є унікальним видом творчості, який може стати справжньою мовою спілкування. Нещодавно експерти вирішили відправити в космос саме музичне послання, чого звичайно ж ніхто не робив. Один з учених навіть створив музику для прибульців.
Ідея відправити в космос музику належить до нового арт-проекту, який називається Міжгалактичний Омніфонік. Її автором є філософ Джонатон Кітс.
Дослідник припустив, що одержуються з космосу звуки можуть бути інопланетної музикою. На підставі цього він вирішив, що прибульці люблять і цінують музику. Інопланетна музика є не такою, до якої звикли земляни, хоча її принцип і схожий.
Джонатон Кітс купивши мармур з уранового скла, а також циферблат з радіусом. Все це він підключив між собою проводами. Принцип роботи пристрою такий, що дерев’яна яна ручка дзвоні піднімається і звільняє радіоактивні гамма-випромінювання з високою енергією. Завдяки конструкції звуки надсилаються в космос.
Потім вчений купивши ультразвукові свистки для собак і перетворив їх у якийсь ультразвукової орган. Людина видається музику не може чути, але ось інопланетні вуха можуть бути до неї чутливі.
Одним з музичних інструментів Кітса гравітаційна стала віолончель. Вона складається зі сталевого кулі, який висить на кінці нитки дерев’яна трав’яного валу. Вчений розмахує м’яка м’яча, створюючи спеціальні гравітаційні хвилі, про існування яких заявляв у 1916 році Ейнштейн, а в 2015 році їх вперше виявили. Вони стали результатом злиття двох чорних дір.
Зараз же Кітс збирається створити такий собі «універсальний гімн», який буде ґрунтуватися на законах термодинаміки.