Вчений: Подорожі в часі можуть стати реальністю

На думку вченого Мігеля Алькубьерра, переміщатися швидше швидкості світла цілком реально. А це, в свою чергу, дає шанс і подорожей у часі.

У фізика-ядерника, директора Інституту ядерних наук університету Мексики, Мігеля Алькубьерра, з’явилася нова ідея, завдяки якій подорожі в часі можуть стати реальністю. За його словами, це стане можливим завдяки варп-міхуру. З допомогою нього простір може стискатися перед космічним кораблем, при цьому розширюючи його позаду корабля. У такому разі закон загальної теорії відносності перестане діяти, а швидкість корабля буде значно вище швидкості світла. При цьому всередині варп-міхура корабель буде залишатися нерухомим.

Відкритим залишається питання щодо енергії, необхідної для того, щоб переміщатися всередині варп-міхура. За словами Алькубьерра, для цього буде потрібно гігантську кількість енергії, набагато більше, ніж може знайтися у Всесвіті. Саме це поки не дозволяє реалізувати його ідею.

Альберт Ейнштейн зазначав, що для прискорення предмета до швидкості, oj значно перевищує швидкість світла, необхідно нескінченну кількість ракетної енергії. Таким чином, дістатися з однієї частини Галактики в іншу в більш короткий проміжок часу можна лише за допомогою викривлення простору.

Стівен Хокінг у свою чергу зазначав, що те, що знаходиться поза рамках нашого потокового розуміння не може бути повністю виключено.

В той час вчені стверджують, що в даний час людство все ще не наблизилася до повного розуміння устрою Всесвіту. Стандартна модель Космосу, за їх словами, швидше за все не вірна, тому всі шляхи до нових досліджень і відкриттів повністю вільні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh