Авторські статтіТехно

Вчений: Подорожі в часі можуть стати реальністю

На думку вченого Мігеля Алькубьерра, переміщатися швидше швидкості світла цілком реально. А це, в свою чергу, дає шанс і подорожей у часі.

У фізика-ядерника, директора Інституту ядерних наук університету Мексики, Мігеля Алькубьерра, з’явилася нова ідея, завдяки якій подорожі в часі можуть стати реальністю. За його словами, це стане можливим завдяки варп-міхуру. З допомогою нього простір може стискатися перед космічним кораблем, при цьому розширюючи його позаду корабля. У такому разі закон загальної теорії відносності перестане діяти, а швидкість корабля буде значно вище швидкості світла. При цьому всередині варп-міхура корабель буде залишатися нерухомим.

Відкритим залишається питання щодо енергії, необхідної для того, щоб переміщатися всередині варп-міхура. За словами Алькубьерра, для цього буде потрібно гігантську кількість енергії, набагато більше, ніж може знайтися у Всесвіті. Саме це поки не дозволяє реалізувати його ідею.

Альберт Ейнштейн зазначав, що для прискорення предмета до швидкості, oj значно перевищує швидкість світла, необхідно нескінченну кількість ракетної енергії. Таким чином, дістатися з однієї частини Галактики в іншу в більш короткий проміжок часу можна лише за допомогою викривлення простору.

Стівен Хокінг у свою чергу зазначав, що те, що знаходиться поза рамках нашого потокового розуміння не може бути повністю виключено.

В той час вчені стверджують, що в даний час людство все ще не наблизилася до повного розуміння устрою Всесвіту. Стандартна модель Космосу, за їх словами, швидше за все не вірна, тому всі шляхи до нових досліджень і відкриттів повністю вільні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.