Вчений передбачив 50-відсоткове безробіття через 30 років

Професор обчислювальної інженерії університету Райса Моше Варді у своїй лекції припустив, що популяризація та удосконалення роботів спричинять різке зростання безробіття. До 2045 року вона може подолати позначку в 50 відсотків. Про це пише CNET.

«Вважається, що якщо роботи будуть виконувати всю роботу за нас, ми зможемо цілком присвятити себе дозвіллю. Я не знаходжу такий варіант розвитку подій оптимістичним. Я переконаний, що праця — невід’ємна умова людського благополуччя», — стверджує Варді.

На думку професора, завдання людства — інвестувати в дослідження штучного інтелекту і шукати способи співіснування з розвиненою робототехнікою.

24 січня 2016 року в Бостоні від внутрішньомозкового крововиливу помер Марвін Чи Мінський, один з винахідників моделі штучного інтелекту. Винахідник підписав контракт на заморозку свого мозку після смерті, щоб його «воскресили» в майбутньому.

У жовтні 2015 року британський фізик-теоретик Стівен Хокінг назвав  штучний інтелект серйозною небезпекою для людства, оскільки він може «зробити з людей мурах». Він також занепокоївся проблемами «технологічного безробіття» і зростаючою соціальною нерівністю.

Лента.ру

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh