Авторські статтіНовини

Вчений: Чорні діри ведуть в інші світи

Чорні дірки, якими всіяний Всесвіт, можуть виявитися воротами в інші світи, в яких закони фізики, існуючі на Землі і в космосі в цілому, можуть просто не працювати. Таке припущення висловив відомий вчений-теоретик Девід Берман, який представляє Лондонськийуніверситеткоролеви Марії.

Існування так званих «кротячих нір» вчені обговорюють вже багато років, однак саме Девід Берман надав докладні теоретичні розрахунки, які говорять про те, що чорні діри можуть переміщувати поглинаючу ними матерію в простори з іншою мірністю.

Дослідник нагадав, що наш світ перебуває в тривимірному просторі, тому людині складно уявити щось, існуюче в більшій кількості вимірювань. Містер Берман вважає, що по той бік чорних дір можуть існувати світи з дев’ятьма вимірами.

Вчений зазначив, що людина, в майбутньому, ймовірно, зможе створити апарат, на якому можна буде досягти «кротові нори», і, пірнути в саме серце темряви. Однак дослідник не впевнений, чи зможе біологічний організм вижити в тому світі, але переконатися в цьому ніяк не можна, якщо не спробувати це на практиці.

До речі, знайшлися представники науки, які не сприйняли серйозно теорію Девіда Бермана. Скептики відкидають теорію існування світів з дев’ятьма вимірами і стверджують, що чорні діри нічого фантастичного з себе не представляють. Ось тільки Берман свою теорію підтверджує розрахунками, а не словесними спростуваннями, висловленими його противниками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України