Авторські статтіТехно

Звичка гризти нігті може застерегти від алергії

Група вчених провела цікаве дослідження, в ході якого прийшла до висновку, що звичка гризти нігті і смоктати пальці може застерегти від алергії. Відповідна інформація з’єднання явилася на сторінках іноземного видання Pediatrics.

Дані відкриття вдалося зробити науковим співробітникам медичної школи Данідіна. Так, фахівці зазначили, що коли дитина гризе нігті або смокче пальці він «знайомить» свій імунітет з різними видами бактерій, що в майбутньому дозволяє убезпечити його від їх негативного впливу. Проте вчені попереджають, що батькам не варто заохочувати подібні дії у своїх дітей.

Такі висновки були зроблені на основі дослідження, проведеного серед жителів Нової Зеландії. Подібні шкідливі звички виникали у місцевих дітей у віці від 5 до 11 років. А схильність до розвитку алергії перевіряли в 13 і 32 роки. Більше 30% випробовуваних смоктали пальці і гризли нігті в дитинстві. 40% з тих, хто володів цими шкідливими звичками, страждали алергією, а серед тих, хто не робив цього в дитинстві – 45%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України