Вчені знайшли в зеленому чаї найпотужніші ліки від раку

Експерти впевнені, що отримані знання відкривають дорогу до створення ефективних засобів для боротьби з небезпечним захворювання.

Вчені навчилися виготовляти за допомогою екстракту зеленого чаю спеціальні наночастинки, здатні знищувати майже всі ракові клітини легенів людини при їх підсвічуванні лазером.

Британські хіміки змогли розробити методику отримання невеликих наночастинок з кадмію та сірки. Реакція відбувається після змішування сульфату кадмію, сульфіду натрію і екстракту чаю. Всередині суміші утворюються дрібні наночастинки, розміром в декілька нанометрів. Саме вони, як показали дослідження, здатні знищувати ракові клітини в легенях. Експерименти з отриманими наночастинками продемонстрували просто неймовірний результат – близько 80% клітин раку були знищені. Вчені впевнені, що їх розробка дозволить відкрити нові можливість в області створення ліків від раку.

Раніше вчені знайшли доказ того, що чорний чай дозволяє захиститися від раку грудей. Речовини, що містяться в напої, здатні знижувати ризик розвитку хвороби.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh