Авторські статтіТехно

Вчені знайшли спосіб виявлення бактерій у продуктах за допомогою смартфона

В даний час дослідження на наявність у продуктах шкідливих бактерій проводитися в лабораторних умовах. Це не завжди практично. Вчені розробили метод перевірки, заснований на виявленні бактерій шляхом створення укрупнених сполук з них. Тоді їх наявність можна розглянути на екрані смартфона.

За інформацією Science Daily, рабработка методу проводилася в лабораторії Тімоті Свогера (Timothy Swager) в Массачусетському технологічному інституті (Massachusetts Institute of Technology, MIT). Дослідники використовували властивості бактерій розпізнавати собі подібних за допомогою лектин-карбогидратного механізму прикріплення та оптичні властивості крапель Януса міняти видимість в залежності від розташування. Вченими були створені краплі Януса, до складу якіх входити моносахарид маноза, здатний з’єднання єднуватися з містяться в кишкових паличках лектином. Створені макросоединения можна виявити за QR-код, який може зчитуватися смартфоном.

Таким чином, аналіз наявності певних видів бактерій можна буде зробити набагато швидше. Для цього не потрібно, як раніше, чекати кілька днів покотиться з бактерій утворюється колонія.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.