Вчені знайшли спосіб підвищити ефективність ліків

Дослідники, що працюють у фармацевтичній компанії Selecta Biosciences Inc стверджують, що знайшли спосіб багаторазово збільшити ефективність ліків. Мова йде про клінічні випробування препарату, що пригнічує небажані імунні реакції.

Днями в журналі Nature Nanotechnology була опублікована цікава стаття вчених, у якій йдеться про процеси, які знижують ефективність різних ліків, у тому числі адалімумаба для лікування ревматоїдного артриту. Як зазначили самі дослідники, в основі розробки лежить застосування наночастинок з полілактид-ко-гліколїда, що містять в собі рапаміцин. Дана речовина здатна викликати так звану імунологічну толерантність до білків, які вводяться в організм разом з препаратом. У результаті знижується вироблення антитіл проти різних лікарських препаратів.

Зазначимо, що вчені продемонстрували ефективність наночастинок на мишах і приматах. Підшкірне введення наночастинок з адалімумабом сприяє нормальній фармакокінетиці препарату. Це дослідження також показали, що тварини, чия імунна система не реагує на якийсь один антиген, здатна реагувати на інший. Це вказує на відсутність широкого придушення імунітету.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh