Техно

Вчені знайшли новий спосіб передачі сигналів в мозок людини

Вчені з США провели дослідження нових способів передачі сигналів в людський мозок, і прийшли до висновку, що за рахунок слабких електричних полів можна передавати невелику кількість інформації. Результати роботи опубліковані на сторінках видання The Journal of Neuroscience.

 

Американські вчені провели досліди з передачі інформації за допомогою нового способу, використовуючи при цьому повільну швидкість мозкової активності в гіпокампі, де швидкість не перевищує відмітки в 0,1 метра в секунду. Як повідомляють наукові співробітники Університету Кейс Вестерн Резерв, така швидкість розвивається у зв’язку з невеликим ефектом електричного поля, що допомогло розробити новий метод передачі даних в мозок.

Для передачі сигналу вчені використовували ту саму швидкість в 0,1 метра в секунду, що збігається з постійним показником в гіпокампі, а поява імпульсу в полі здатна активувати зв’язок між нейронами, після чого інформація починає передаватися між сусідніми клітинами. Збільшення відстані між нейронами і блокування ендогенного поля в гіпокампі перешкоджало поширенню сигналів у мозок.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.