Вчені знайшли новий спосіб передачі сигналів в мозок людини

Вчені з США провели дослідження нових способів передачі сигналів в людський мозок, і прийшли до висновку, що за рахунок слабких електричних полів можна передавати невелику кількість інформації. Результати роботи опубліковані на сторінках видання The Journal of Neuroscience.

 

Американські вчені провели досліди з передачі інформації за допомогою нового способу, використовуючи при цьому повільну швидкість мозкової активності в гіпокампі, де швидкість не перевищує відмітки в 0,1 метра в секунду. Як повідомляють наукові співробітники Університету Кейс Вестерн Резерв, така швидкість розвивається у зв’язку з невеликим ефектом електричного поля, що допомогло розробити новий метод передачі даних в мозок.

Для передачі сигналу вчені використовували ту саму швидкість в 0,1 метра в секунду, що збігається з постійним показником в гіпокампі, а поява імпульсу в полі здатна активувати зв’язок між нейронами, після чого інформація починає передаватися між сусідніми клітинами. Збільшення відстані між нейронами і блокування ендогенного поля в гіпокампі перешкоджало поширенню сигналів у мозок.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh