Техно

Опитування: половина жителів Великобританії страждає від проблем з психікою

Практично половина жителів Великобританії має різного роду проблеми психіки, і у кожного четвертого виявлені ознаки депресії. Про це свідчать дані, отримані в ході чергового соціального опитування.

Після проведення соцопитування серед жителів Великобританії у віці від 55 до 64 років з’ясувалося, що половина британців за все своє життя мали якісь проблеми з психікою і зверталися до психотерапевтів за допомогою. При цьому у кожного четвертого лікарі діагностували депресію. Відзначається також, що жінки більш схильні до подібних захворювань, ніж чоловіки.
За минулий рік половина опитаних поскаржилась на різного роду порушення, включаючи панічні напади і безпричинні тривожні розлади. Найчастіше подібні розлади виявляються в сім’ях небагатих з неблагополучних районів. При цьому 26% опитаних зізнаються, що раніше у них вже були діагностовані різні розлади, і у 19% це була депресія. Суїцидальні нахили виявлені у 7% жінок і лише у 4% представників чоловічої статі, які проживають на території Великобританії.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.