Опитування: половина жителів Великобританії страждає від проблем з психікою

Практично половина жителів Великобританії має різного роду проблеми психіки, і у кожного четвертого виявлені ознаки депресії. Про це свідчать дані, отримані в ході чергового соціального опитування.

Після проведення соцопитування серед жителів Великобританії у віці від 55 до 64 років з’ясувалося, що половина британців за все своє життя мали якісь проблеми з психікою і зверталися до психотерапевтів за допомогою. При цьому у кожного четвертого лікарі діагностували депресію. Відзначається також, що жінки більш схильні до подібних захворювань, ніж чоловіки.
За минулий рік половина опитаних поскаржилась на різного роду порушення, включаючи панічні напади і безпричинні тривожні розлади. Найчастіше подібні розлади виявляються в сім’ях небагатих з неблагополучних районів. При цьому 26% опитаних зізнаються, що раніше у них вже були діагностовані різні розлади, і у 19% це була депресія. Суїцидальні нахили виявлені у 7% жінок і лише у 4% представників чоловічої статі, які проживають на території Великобританії.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh