Авторські статтіТехно

Вчені зможуть редагувати зовнішність дитини на генному рівні

Багато батьків хочуть змінити щось у своїй дитині, і справа стосується не тільки генетичних захворювань.

У Великобританії вчені прийшли до висновку, що втручатися в ДНК людини не тільки можна, але і потрібно. На їх думку, таке втручання має піти на користь майбутньому малюкові. На даному етапі з генами можна робити все, що завгодно, наукові досягнення дозволяють проводити такі процедури. В основному вони використовуються для видалення генів будь-яких спадкових захворювань для того, щоб дитина ніколи не дізнався, що таке рак, хвороба Альцгеймера та інші генетичні хвороби.

Багато батьків хочуть втрутитися в ДНК не тільки для того, щоб вилікувати дитину, але і для зміни зовнішності майбутнього малюка. Приміром, зможуть змінити колір очей і волосся або ж його зростання. На їхню думку, деякі поправки допоможуть дитині краще адаптуватися в суспільстві, якщо він, наприклад, не буде занадто низьким, так як діти жорстокі. Або ж щоб колір волосся був мамин, а очі татові, а не навпаки.

Наука може задовольнити різні химерні бажання людей, і вчені Ради Наффілда з біоетики вирішили, що редагувати зовнішність дитини на генному рівні – це нормально.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.