Вчені зможуть редагувати зовнішність дитини на генному рівні

Багато батьків хочуть змінити щось у своїй дитині, і справа стосується не тільки генетичних захворювань.

У Великобританії вчені прийшли до висновку, що втручатися в ДНК людини не тільки можна, але і потрібно. На їх думку, таке втручання має піти на користь майбутньому малюкові. На даному етапі з генами можна робити все, що завгодно, наукові досягнення дозволяють проводити такі процедури. В основному вони використовуються для видалення генів будь-яких спадкових захворювань для того, щоб дитина ніколи не дізнався, що таке рак, хвороба Альцгеймера та інші генетичні хвороби.

Багато батьків хочуть втрутитися в ДНК не тільки для того, щоб вилікувати дитину, але і для зміни зовнішності майбутнього малюка. Приміром, зможуть змінити колір очей і волосся або ж його зростання. На їхню думку, деякі поправки допоможуть дитині краще адаптуватися в суспільстві, якщо він, наприклад, не буде занадто низьким, так як діти жорстокі. Або ж щоб колір волосся був мамин, а очі татові, а не навпаки.

Наука може задовольнити різні химерні бажання людей, і вчені Ради Наффілда з біоетики вирішили, що редагувати зовнішність дитини на генному рівні – це нормально.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh